Contacts

92 Bowery St., NY 10013

thepascal@mail.com

+1 800 123 456 789

Misyonumuz

Geleceğimizin Çocuklan Vakfı olarak 1997 yılındada kurulduk. Misyonumuz, özellikle korunmaya muhtaç çocuklar başta olmak üzere her yaştan insanımızı yeniden topluma kazandırmak için gereken her türlü yatırımı yapmak ve tüm gerekli olanaklar sağlayarak destek olmaktır. Vakfımız, kuruluş tarihinden itibaren çocuk esirgeme kurumu ve sosyal hizmetlerle yaptığı protokol çerçevesinde, sokakta çalıştırılan veya bu riski taşıyam parçalanmış ailelerin çocuklarına yönelik yatılı bakım ve eğitim hizmeti sunmaktadır. Açtığımız yuva ve yurtlar sayesinde, bu çocuklar en iyi şekilde topluma faydalı, özgüvenleri tam ve mutlu bireyler olarak yetiştirmek en önemli önceliğimizdir. 

Vakfımızın varlığı, bütün çocuklarımız için büyük bir önem taşımaktadır çünkü onlara özgürlük içinde büyüme fırsatı sunar. Bu doğrultuda, toplumumuzun her kesimine ulaşarak, çocukların yaşamlarını olumlu yönde etkileyen projeler geliştirme ve hayata geçirme çabası içindeyiz.

Vizyonumuz

Gelecegimizin Çocuklan Vakfı gönüllüleri olarak, çalışkanlık, üretkenlik ve dayanışma ruhuyla hareket ederek, maddi ve manevi kaynaklarımız ihtiyaç sahiplerine sunmayı bir görev olarak kabul ediyoruz. Temel felsefemiz, mevcut olan ve potansiyel olarak kullanılabilecek kaynakları harekete geçirerek, gelecegin liderleri olacak çocuklarımızın refahı ve çağdaş yaşama katılımlarını desteklemektir. 

Vakfımız ihtiyaç sahibi çocukların eğitim ve öğretim masraflarını karşılamakla kalmayıp, aynı zamanda onların en iyi şartlarda yetişmeleri için gerekli ortamları sağlamayı hedeflemektedir. Okul, çocuk yuvası, aş evi, ve sığınma evi gibi eğitim kurumları kurarak, Türk toplumunun çağdaş bir seviyeye yükselmesini hedeflemektedir.